Kodėl kavos aparatas leidžia vandenį

Ar turite kavos aparatą, iš kurio teka vanduo? Jei taip, esate ne vieni. Daugybė žmonių susiduria su šia problema. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime kavos aparatų vandens nutekėjimo priežastis ir kai kuriuos sprendimus, kurie gali padėti. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip pirmiausia užkirsti kelią kavos aparato pratekėjimui.

Dažniausia kavos aparato pratekėjimo priežastis – susidėvėjusi arba pažeista tarpinė. Tai guminis sandariklis, jungiantis kavamalę su krepšeliu. Laikui bėgant šios tarpinės gali tapti trapios ir įtrūkti, todėl vanduo gali ištekėti. Jei pastebėjote, kad jūsų tarpiklis įtrūkęs arba sulūžęs, geriausia jį pakeisti nauju.

Kita dažna kavos aparato pratekėjimo priežastis – užsikimšęs filtras. Jei filtras buvo naudojamas per ilgai jo nevalant, jis gali užsikimšti ir susidaryti slėgis kavamalėje, dėl kurio vanduo išstumiamas lauk. Kad taip nenutiktų, reguliariai valykite filtrą.

Taip pat turėtumėte patikrinti jungtį tarp vandens rezervuaro ir kavamalės. Jei yra kokių nors įtrūkimų ar nesandarumų, kuo greičiau pakeiskite šias dalis.

Galiausiai, jei kavos virimo aparatas teka dėl laisvai pritvirtinto dangtelio, galite pabandyti jį priveržti švelniai rankomis priverždami varžtus arba naudodami replės.

Be to, kad išspręstumėte bet kurią iš pirmiau minėtų problemų, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad kavos virimo aparatas apskritai nepraleistų nuotėkio. Įsitikinkite, kad tarpiklis nepažeistas ir tinkamai uždėtas, ir reguliariai valykite filtrą. Be to, pripildydami vandens rezervuarą naudojimui, įsitikinkite, kad jis nėra perpildytas, nes dėl to gali padidėti slėgis ir atsirasti nuotėkis. Galiausiai, prieš pradėdami virti, įsitikinkite, kad dangtelis yra sandariai pritvirtintas.

Jei laikysitės šių patarimų ir tinkamai prižiūrėsite kavos aparatą, jis turėtų tarnauti daugelį metų be nuotėkio!