Kaip išsirinkti tobulą kavos aparatą savo namams

Mėgstate kavos skonį, bet namuose negalite jos pasigaminti taip, kaip jums patinka? Ar pavargote mokėti brangiai už kavą vietinėje kavinėje? Jei taip, galbūt atėjo laikas investuoti į namų kavos aparatą. Tačiau kai rinkoje tiek daug skirtingų variantų, kaip išsirinkti tinkamiausią savo poreikiams? Šiame tinklaraščio įraše aptarsime keletą veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis kavos aparatą, ir pateiksime keletą geriausių modelių rekomendacijų.

Renkantis kavos aparatą, vienas pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra tai, kokį kavos ruošimo būdą renkatės. Yra trys pagrindiniai tipai: lašelinė, espreso ir prancūziško spaudimo. Lašeliniai kavos aparatai naudoja gravitaciją, kad karštas vanduo prasiskverbtų pro sumaltas kavos pupeles, ir gamina švelnesnį kavos puodelį. Espreso aparatuose karštas vanduo per suspaustų kavos tirščių luobą praleidžiamas slėgiu, todėl kavos skonis būna stipresnis ir stipresnis. Prancūziškuose kavos aparatuose verdantis vanduo spaudžiamas per stambiai sumaltas kavos pupeles, todėl gaunamas sodraus skonio kavos puodelis.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis kavos aparatą, yra dydis ir talpa. Jei gyvenate bute, kuriame mažai vietos, galite rinktis kompaktišką espreso kavos aparatą. Didesniems namų ūkiams geriausia rinktis lašelinius kavos aparatus arba prancūziškus presus, nes jie vienu metu gali paruošti kelis puodelius.

Galiausiai, rinkdamiesi kavos aparatą, norėsite atsižvelgti į savo biudžetą. Kad gautumėte puikią kokybę, nebūtina prarasti banko – yra daug nebrangių modelių, kurie duoda puikius rezultatus.

Kalbant apie geriausius kavos aparatus, rekomenduojame šiuos modelius:

  1. Nespresso VertuoPlus – šis espreso kavos aparatas už prieinamą kainą siūlo platų skonių spektrą ir pastovų veikimą. Jis taip pat yra elegantiško dizaino, kuris puikiai atrodys bet kurioje virtuvėje.
  2. Chemex Classic – šis prancūziško spaudimo kavos aparatas yra paprasto dizaino ir gamina švelnią kavą. Jis taip pat yra už prieinamą kainą ir jį lengva naudoti.
  3. The OXO Good Grips Pour Over – šis pilstomasis kavos aparatas turi intuityvų valdymą, todėl idealiai tinka pradedantiesiems. Be to, jo dizainas yra stilingas ir patvarus.

Nesvarbu, kokio tipo kavos aparatą nuspręsite rinktis, įsitikinkite, kad jis atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. Pasirinkę tinkamą modelį galėsite kasdien mėgautis puikiu kavos puodeliu patogiai įsitaisę savo namuose! Sėkmingo kavos virimo!